PRO FIRMY

Jste firma a chcete netradiční teambuilding?

Zorganizujeme hru plnou zábavných úkolů a šifer přímo ve vaší firmě nebo ve vašem městě. Pokud máte rádi venkovní prostředí, rádi zorganizujeme hru s prvky outdoorových aktivit, jako je jízda na kajaku, lezení, slackline a jiné .

Více zde

Chcete vytvořit atraktivní lokalitu?

Vytvořte z vašeho místa zajímavou lokalitu s prvky gamifikace.

Více zde

Organizujete eventy?

Zabýváte se organizací akcí? Hledáte nové způsoby, jak udělat další event dostatečně atraktivní? Venkovní hry na míru jako doplněk při sportovních eventech, zpestření dne pro rodiny s dětmi nebo nenásilná propagace nových produktů. Spojení herního prožitku, zábavy a poznání je využíváno stále časteji.

Více zde

Reference

Teambuilding pro firmy

Firemní večírek nebo náročný pracovní meeting si žádá zábavu a aktivaci vztahů ve vaší firmě. Nevadí, jestli se právě nacházíte v konferenční místnosti, na vánočním večírku, nebo si chcete užít teambuldingový den venku a poznat své kolegy o něco lépe. Zajímavé hry,šifry a zábavné úkoly řešené skupinou spolupracovníků a přátel mohou být tím pravým poznáním sebe a svého okolí.

Kontaktní formulář ZDE

Hry pro firemní večírky a meetingy

Nacházíte se ve vnitřním prostředí, dobře se bavíte a chcete si večer zpestřit trochou zábavy a zajímavých úkolů? Rádi organizujeme herní večírky, při kterých hráči vyluští v týmech lehčí i těžší šifry, uplatní své široké znalosti a zamyslí se nad otevřením nejednoho zámku elektromechanických hlavolamů.

Venkovní hry s prvky outdoorových aktivit

Pro venkovní firemní akce máme velké nadšení a rádi akci přizpůsobíme konkrétním možnostem a požadavkům. Jsme milovníci outdooru a s chutí organizujeme nenáročné zážitkové aktivity i závody pro drsňáky, ať jde o horolezecké aktivity, sjíždění řeky nebo prolézání jeskyní.

Pro školy i školky

Organizujeme i několikahodinové kurzy pro děti, kde si žáci mohou vyzkoušet lehčí i těžší šifry a rozluštit několik elektromechanických hlavolamů.

Kontaktní formulář ZDE

Hra na míru pro vaši lokalitu

Ať už máte prodejní plochu na veletrhu, zázemí na festivalu nebo lokalitu, kterou chcete udělat atraktivnější, ozvěte se nám do FORMULÁŘE a domluvíme si podrobnosti.

Organizátoři malých i velkých akcí se často snaží o originální zážitek. V poslední době se využití geolokačních a šifrovacích her začíná objevovat na společenských a sportovních eventech. 

Tato doplňková aktivita je skvělou zábavou pro široké spektrum lidí. Pomocí geolokačních her lze hravě propagovat produkty výrobce, sponzora nebo partnera akce a to tím způsobem, že jsou jako součást hry aktivně využívány hráči pro splnění úkolu.  

Kontaktujte nás prosím ZDE

Kontaktní formulář