Automobilová pátrací hra pro rodiny s dětmi v Praze! 

Velikonoční nadílky se letos nedočkáme, ale nadělit si pořádnou porci napětí a neznámých míst v Praze stále můžeme 🙂 

Pro všechny milovníky únikových her a záhad jsme připravili velikonoční akci na naši hru Sběratelé kostí, kterou si můžete zahrát se svojí rodinou na území Prahy. Hra vás zavede na několik neznámých, ale krásných míst, kde pomocí úkolů a hádanek možná vypátráte hledaného zločince! 

 • Parádní zážitek !

  Lukáš Klimeš Avatar Lukáš Klimeš
  3. 6. 2018
 • Skvělá zábava i organizace 🙂 navštívili jsme spoustu hezkých míst a určitě se těšíme na další �

  Téra Šebelová Avatar Téra Šebelová
  3. 6. 2018
 • Měla jsem tu možnost zúčastnit se testovací verze a už jen ta mě naprosto nadchla. Moc se těším na další série plné překvapení a objevení dalších míst, které jsem doposud neznala. Nejen, že si užijte pořádnou jízdu, ale také objevíte své skryté já v čem vlastně vynikáte...Důležitá souhra v týmu a rozdělení rolí....fakt pecka! Doporucuji každému vyzkoušet.

  Kristýna Mayerová Avatar Kristýna Mayerová
  9. 4. 2018
 • Užili jsem si super dopoledne. Hra nás zavedla na místa, kde jsme nikdy nebyli a ani netušili, že v Praze existují. Přišli jsme na všechny odpovědi kromě jedné - je fajn, že i přesto je možné hru dokončit 🙂 Za náš tým hru doporučujeme všemi deseti 🙂

  Jiří Beneš Avatar Jiří Beneš
  19. 5. 2018
 • Zajímavě udělaná hra, která vás zavede na místa, o kterých jste ani netušili, že v Praze jsou. Šifry jsou řešitelné, ale ne zase úplně lehké, takže je to zábava. Předešlá účast na podobné hře výhodou, ale určitě ne podmínkou... Nezapomeňte si čelovky 🙂

  Alena Tichá Avatar Alena Tichá
  21. 6. 2018
 • Skvělé propracovaná hra, díky které se člověk podívá do místo, o kterých neměl ani tucha...fakt pecka!!

  Petra Teichmanová Avatar Petra Teichmanová
  21. 3. 2018
 • Super nápad, hezká místa, nevšední provedení...doporučuji jako "ostřílený" hráč...ten kdo nic podobného ještě nezažil, toho to "odstřelí" do vesmíru 🙂 těším se na další hru !

  Tomáš Petr Avatar Tomáš Petr
  22. 3. 2018

SBĚRATELÉ KOSTÍ

1299 KČ/TÝM

INDEX MENTÁLNÍ NÁROČNOSTI
2 úrovně obtížnosti

Automobilová pátrací hra

Co znamenají záhadné předměty, které nechává sériový vrah vedle těl svých obětí? Obyčejní vyšetřovatelé jsou na psychopatovu zvrácenou hru krátcí. Zapojte svoje analytické a orientační schopnosti a staňte se týmem detektivů, který začne masovému vrahovi brzy šlapat na paty… Váš tým se bude na místa činu přesouvat autem a cestou navštívíte tajemná místa Prahy, o kterých jste možná ani netušili, že existují.

Automobilová pátrací hra

Co znamenají záhadné předměty, které za sebou zanechává záhadný zločinec? Obyčejní vyšetřovatelé jsou na psychopatovu hru krátcí. Zapojte svoje analytické a orientační schopnosti a staňte se týmem detektivů, který začne masovému vrahovi brzy šlapat na paty… Váš tým se bude na místa činu přesouvat autem a cestou navštívíte tajemná místa Prahy, o kterých jste možná ani netušili, že existují.

1299  499 KČ/TÝM

Po objednání Vám hra dorazí ihned na email, případně poštou do 2 pracovních dnů. Formu dodání (elektronicky x poštou) si zvolíte v objednávce po kliknutí na košík.

Maximální kapacita jednoho týmu je 5 lidí. Hra se stává napínavější, když proti sobě hraje více týmů. Maximální počet týmů je 5.

Start této hry je na Praze 5 – Anděl. 

2 – 4 hodiny

 • skupina přátel
 • rodiny s  většími dětmi
 • firemní akce
 • začátečníci i pokročilí (můžete si vybrat ze dvou obtížností)

V čem je hra speciální?

 • Hraje se s automobilem

  Hra získává na své jedinečnosti tím, že se hráči přesouvají automobilem. Na všech navštívených místech lze bez problémů zaparkovat. Pokud hráči nezabloudí, ujetá vzdálenost je 25 km.

 • Zajímavá místa

  Díky přesunu automobilem mají hráči unikátní možnost navštívit jedinečná a tajemná místa, která ovšem nemůžeme prozradit :).

 • Hraje se pomocí telefonu

  Tato hra, stejně jako všechny naše hry, se hraje pomocí telefonu. Na startu hry se hráči přihlásí do online herního systému, který zobrazí úkoly a také nápovědy. Nedílnou součástí hry je využívání artefaktů ke správnému řešení. Telefon se hráčům hodí i na prozkoumání temných zákoutí a navigaci.